Free lesson by cpi.tm

Реєструйся на наше БЕЗКОШТОВНЕ онлайн навчання прямо зараз за кнопкою нижче!

About US

CPI.TM – це українська крипто-компанія, яка вже більше року працює та навчає у сфері крипти. Наша команда - крипто-ентузіасти з Івано-Франківська та Києва, які почали свій шлях у крипті ще у 2020 році, бачили зльоти і падіння ринку, а в кінці 2022 року вирішили відкрити власну компанію, щоб передавати свій досвід людям, які тільки роблять перші кроки у цій сфері та внести свій вклад у створення великого та міцного українського криптоком’юніті.

200+

Випускників нашого Mentorship

3+

Роки досвіду в усіх нішах криптовалюти

550+

Успішних кейсів в 13 нішах крипти

400+

Учасників нашого Crypto Community

Speakers

Illustration

Ghoster

Co-Founder CPI.TM

Спеціалізується на нішах: Retrodrops, NFT, Token Sale, De-Fi, Testnets

Illustration

Vitmin

Co-Founder CPI.TM

Спеціалізується на ніші трейдингу ф'ючерсами та спотовій торгівлі

Free lessons Program

Illustration

1# З чого розпочати новачку в крипті

Наші ментори вам розкажуть з чого розпочатку новачку в крипті з повного нуля, а також про всі помилки, яких не варто допускати на початку свого шляху.

Illustration

2# Як обрати свою ніші в крипті ?

Після перегляду уроків ви зможете обрати для себе один або ж декілька напрямків у крипті для стабільного заробітку в даній ніші.

Illustration

3# Стратегія розвитку в крипті з повного нуля

Ви дізнаєтеся про стратегію, якох варто дотримуватися новачку для того, щоб з нуля максимально швидко та ефективно зробити свої перші кроки з хорошим прибутком та без втрат депозиту.

Illustration

4# Способи масштабування у крипті

На уроках ви отримаєте хорошу базу знань для швидкого масштабування в усіх напрямках крипти, щоб зробити х10 до своїх результатів.

Illustration

5# Готова підбірка проектів

На фінальному уроці наш метор вам розповість які проекти краще виконувати саме зараз, щоб вже в першій половині 2024 року отримати перший заробіток з крипти абсолютно без вкладень.

ВСТИГНИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Дата старту: 29 лютого о 19:00

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Our media

Пройдіть безкоштовне навчання по криптовалюті від CPI.TM та оберіть для себе необхідну нішу для свого легкого старту в криптовалюті в 2024 році.